Вшанування чудотворної ікони Ченстоховської Божої Матері поширене не лише серед католиків в Польщі, а й українці з великою любов’ю почитають цю святиню та приносять свої молитви до Чорної Мадонни.

1430222593

8 грудня, в день урочистості Непорочного Зачаття Діви Марії, за Григоріанським календарем, Ясна Гора, що в Ченстохові, отримала привілей повного відпусту, з нагоди 300-річчя коронації чудотворного образу Богородиці.

Під час святкової Меси в каплиці Матері Боржої о. прелат Кшишноф Никель, регент Апостольської пенітенціарії, переказав спеціальний декрет у цій справі, який підкреслює, що дар відпусту можна отримати під час святих обрядів перед коронованою Іконою, а також необхідно помолитись за вірність Польщі Христу, про нові покликання та захист сім’ї.

У своїй проповоді представник Апостольського Престолу сказав: “Приношу вам особливий дар Святішого Отця, яким є повний відпуст для всіх прочан, хто протягом ювілейного року побожно відвідає ясногурський санктуарій, духовну столицю нашого народу”.

“Ми вручаємо Марії Непорочній наше сьогодення й наше майбуття, як це зробив Йоан Павло ІІ, син польської землі, який невтомно нагадував кожній людини, що він відкуплений Христом і тому не боїться відкрити серце для Його віковічної любові”, — цими словами отець заохотив усіх до повного ввірення себе Непорочній Богородиці, так, як це зробили св. Максиміліан Марія Кольбу та св. Йоан Павло ІІ.

Ювілейні урочистості триватимуть до 8 вересня 2017 року. “Я сподіваюся, й ото нам треба молитися разом, що таким чином поляки заново запросять Марію до свого дому, до своєї сім’ї, у своє життя, аби Вона насправді стала нашою Царицею, аби стала мостом, що провадить до Бога”, — підкреслив о. Никель. Він заохочував “коронувати Марію живою короною наших духовних дарів чи конкретних учинків апостольства, наших чистих сердець, відновою життя у дусі Євангелія, може — сповіді по довгих роках, примиренням із кимсь після тривалого конфлікту, полишенням алкоголю, порнографії, — або, може, простим рішенням молитися на Розарії”.

“Це ми — діаманти у Її короні”, — підкреслив представник Ватикану.

Примітка: Якщо Ви бажаєте в Ювілейний рік, пов’язаний з 300-річчям коронації Ченстоховської ікони Божої Матері, відвідати Ясну Гору та отримати повний відпуст, реєструйтесь, перейшовши за цим посиланням, щоб Вас інформувати про всі паломництва до Ченстоховської святині. Всі програми поступово додаватимуться на сайті в розділі “Паломництва“.

Джерело: CREDO

Читайте також

Квітень 18, 2019 

Пізнати себе. Як підготуватись до паломництва

Аби мандрівка принесла радість, потрібно подбати як про духовні, так і про практичні речі. Люди, які брали участь у паломництвах,…

Квітень 9, 2019 

Зі Львова в Ізраїль. Як потрапити у місце зустрічі трьох релігій

Вже у травні паломницький центр «Рафаїл» відправиться у мандрівку Святою Землею. Але це буде нестандартна програма. Цього разу паломникам пропонують,…

Березень 21, 2019 

Святі сходи без дерев’яної обшивки вперше за 300 років можна буде побачити цього квітня

Уперше за 300 років можна буде побачити Святі сходи без дерев’яної обшивки. Цю унікальну реліквію привезла до Рима свята Єлена….

Березень 11, 2019 

Послання Папи Франциска на Великий Піст 2019

У вівторок, 26 лютого 2019 р., у Ватикані представлено Послання Святішого Отця на Великий Піст «Бо створіння очікує нетерпляче виявлення…

Лютий 27, 2019 

Папа Бенедикт XVI: «Я щоденно молюся за Україну»

Учора, 26 лютого 2019 року, у Ватикані папа-емерит Бенедикт XVI прийняв у своєму помешканні монастиря Mater Ecclesiae Блаженнішого Святослава Шевчука….

Лютий 20, 2019 

Устами Жасінти говорить істина

Читаючи біографії дітей, яким 100 років тому об’явилася Діва Марія в Фатімі, мимоволі дивуєшся їх простоті, мудрості, жертовності та доброті….