Вшанування чудотворної ікони Ченстоховської Божої Матері поширене не лише серед католиків в Польщі, а й українці з великою любов’ю почитають цю святиню та приносять свої молитви до Чорної Мадонни.

1430222593

8 грудня, в день урочистості Непорочного Зачаття Діви Марії, за Григоріанським календарем, Ясна Гора, що в Ченстохові, отримала привілей повного відпусту, з нагоди 300-річчя коронації чудотворного образу Богородиці.

Під час святкової Меси в каплиці Матері Боржої о. прелат Кшишноф Никель, регент Апостольської пенітенціарії, переказав спеціальний декрет у цій справі, який підкреслює, що дар відпусту можна отримати під час святих обрядів перед коронованою Іконою, а також необхідно помолитись за вірність Польщі Христу, про нові покликання та захист сім’ї.

У своїй проповоді представник Апостольського Престолу сказав: “Приношу вам особливий дар Святішого Отця, яким є повний відпуст для всіх прочан, хто протягом ювілейного року побожно відвідає ясногурський санктуарій, духовну столицю нашого народу”.

“Ми вручаємо Марії Непорочній наше сьогодення й наше майбуття, як це зробив Йоан Павло ІІ, син польської землі, який невтомно нагадував кожній людини, що він відкуплений Христом і тому не боїться відкрити серце для Його віковічної любові”, — цими словами отець заохотив усіх до повного ввірення себе Непорочній Богородиці, так, як це зробили св. Максиміліан Марія Кольбу та св. Йоан Павло ІІ.

Ювілейні урочистості триватимуть до 8 вересня 2017 року. “Я сподіваюся, й ото нам треба молитися разом, що таким чином поляки заново запросять Марію до свого дому, до своєї сім’ї, у своє життя, аби Вона насправді стала нашою Царицею, аби стала мостом, що провадить до Бога”, — підкреслив о. Никель. Він заохочував “коронувати Марію живою короною наших духовних дарів чи конкретних учинків апостольства, наших чистих сердець, відновою життя у дусі Євангелія, може — сповіді по довгих роках, примиренням із кимсь після тривалого конфлікту, полишенням алкоголю, порнографії, — або, може, простим рішенням молитися на Розарії”.

“Це ми — діаманти у Її короні”, — підкреслив представник Ватикану.

Примітка: Якщо Ви бажаєте в Ювілейний рік, пов’язаний з 300-річчям коронації Ченстоховської ікони Божої Матері, відвідати Ясну Гору та отримати повний відпуст, реєструйтесь, перейшовши за цим посиланням, щоб Вас інформувати про всі паломництва до Ченстоховської святині. Всі програми поступово додаватимуться на сайті в розділі “Паломництва“.

Джерело: CREDO

Читайте також

Листопад 13, 2018 

«Найдовша проща людини — від голови до серця…»

Кожна людина хоча б раз у житті має приїхати помолитися на Святу Землю, — та не завжди наші бажання і прагнення збігаються з фінансовими можливостями. Чим відрізняється…

Жовтень 2, 2018 

Паломництво в подарунок або коли мрії здійснюються

Щодня відбуваються якісь розіграші, ними нікого не здивуєш. Але коли переможець отримує безкоштовну поїздку на Святу Землю, то думаєш собі,…

Вересень 19, 2018 

У Львові відбудеться Міжрелігійна Зустріч про Єрусалим, Рим та Мекку як про Головні Місця Паломництв Авраамічних Релігій

У п’ятницю, 21 вересня 2018 року, у Львові, під час презентації Путівника Тараса Дзюбанського «Рим і Ватикан», говоритимуть про розуміння паломництва…

Вересень 13, 2018 

УВАГА, розіграш – “Комфортна подорож”

Подорожі – це завжди добре, а подорож із комфортом – ще краще! 😊🌍🚍 Тому ми вирішили розіграти суперзручні дорожні подушки…

Вересень 7, 2018 

Те незайве, що ми можемо зробити разом із Марією

Серпневу прощу «Фатіма, Лурд і Ля Салетт — місцями об’явлень Богородиці» організував паломницький Центр «Рафаїл», заснований з благословення Любомира Гузара….

Серпень 23, 2018 

Що взяти з собою до Святої Землі

Готуєтесь до паломництва до Святої Землі? Перш за все, вітаємо! Бо це паломництво, на яке варто чекати і ціле життя!…