В суботу, 7 жовтня, для нашого Паломницького центру відбулася майже історична подія – ми вперше організували паломництво слідами патріарха Йосипа Сліпого – в Заздрість і Зарваницю.

Цією прощею ми відкрили новий український напрямок нашого Центру, тож щиро запрошуємо користатися нагодою і реєструватися в наступні прощі. Найближчим часом плануємо паломництво до Крехова через Жовкву (стежте за оновленнями на сайті або на сторінці у fb).

Наш духівник о. Михайло Городиський каже, що поїздка в Заздрість та Зарваницю відбулась не випадково, адже 2017 рік в УГКЦ приурочений постаті патріарха Йосипа Сліпого. Тож, дорогою до Зарваниці група наших паломників завітала на екскурсію в музей імені патрарха Йосипа та будинок, де він жив, у с. Заздрість Тернопільської області.

Згодом була дорога до найбільшої української святині – Зарваниці, де паломники мали Святу Літургію, Хресну Дорогу та можливість зануритись в купіль. Приємно, що попри прогнозований дощ, паломників супроводжувало ясне осіннє сонце, за яке щиро дякуємо Богові!

Дякуємо також нашим духівникам, учасникам і , звісно, паломникам – без вас ця поїздка не відбулася б. До зустрічі в наступних паломництвах!