Вже вкотре у Львові та у понад 30 локаціях міста пройде 26 BookForum – Головний культурний фестиваль країни. Наші друзі та партнери – видавництво “Свічадо”, теж будуть там! Але, купуючи книгу видавництва “Свічадо” Ви отримуєте не лише нову порцію літературного задоволення, а й знижку до 1000 грн. на наше паломництво!

Умови акції “Книгу купуй – зі знижкою мандруй!”:

1. Придбати книгу (книги) Видавництва “Свічадо” на Форумі видавців (18-22 вересня 2019 року). Одна книга = одна листівка.

2. Отримати Листівку зі Знижкою. Знижка активується в момент оплати завдатку за паломництво та передачі листівки на знижку. При реєстрації на сайті (в реєстраційній формі в блоці “Побажання”), по телефону, у соціальних мережах, в офісі Організатора необхідно вказати промокод на знижку.

3. Листівку можна передавати третім особам. Листівку можна використати лише один раз. В одному паломництві можна використати одну листівку.

4. Зареєструватись в період з 18 вересня до 18 жовтня 2019 року на будь-яке закордонне паломництво.

5. Максимальна знижка (переводиться по курсу валют на день оплати завдатку за паломництво) – 1000 гривень. 

6. Максимальна знижка діє за умови, що вартість паломництва становить понад 600 євро/дол. 

7. Якщо вартість паломництва нижче 600 євро/дол та понад 200 євро / дол., тоді знижка паломнику надається в розмірі 350 гривень.  

8. Якщо вартість паломництва нижче 200 євро/дол, тоді знижка паломнику надається у розмірі 150 гривень.

9. При оплаті завдатку за паломництво паломник підписує стандартний Договір про отримання послуг та усі умови договору входять в дію після його підписання.

10. Всі акції та знижки не сумуються.

Вдалих покупок та гарної мандрівки!

Читайте також

Вересень 17, 2021 

«Хакуна матата» або «Джамбо»: мандрівка на Занзібар (Танзанія)

Якщо вас цікавить захоплююча подорож із неймовірними враженнями назавжди, тоді Танзанія зі своїм природнім колоритом саме те, що потрібно! Найбезпечніша…

Серпень 10, 2021 

Меджугор’є – там, де панує мир!

  «Дорогі діти, через молитву ви кожного дня все більше наближуєтесь до Бога.»   У невеликому містечку Меджугор’є, що в…

Липень 22, 2021 

Незабутня Греція: підсумок поїздки

У спекотну пору року так і кортить зануритися у прохолоду моря та засмакувати сонцем на пляжі. Запропонувати таку райську перспективу…

Червень 17, 2021 

Вперше у Албанії з Рафаїлом

Перед нами відкривається маленька країна на Балканах, або «Нова Хорватія». Саме так відгукуються про Албанію її рідною мовою – Shqipëri….

Квітень 17, 2020 

Звернення до паломників в часі Великодніх свят

Дорогі наші паломники! Разом з Вами ми творили  незабутні моменти, які залишаються в серці дотепер. Багато з Вас в часі…

Березень 18, 2020 

Призупиняємо роботу офісу до 3 квітня

Шановні відвідувачі! На час карантину ми мусимо внести зміни в нашу роботу. Офіс паломницького центру не працюватиме до 3 квітня,…