Якщо вас цікавить захоплююча подорож із неймовірними враженнями назавжди, тоді Танзанія зі своїм природнім колоритом саме те, що потрібно!

Найбезпечніша африканська країна здивує кожного від моменту зустрічі: 20 % усіх африканських тварин зосереджено саме тут; країна з найвищою точкою в Африці – Кіліманджаро; найглибше та найдовше озеро – Таньганьїка; восьме диво світу – кратер заповідника Нгоронгоро; національний парк Серенгеті та загадковий пляж острова Занзібар.

Східно-африканська країна Танзанія є оточена Індійським океаном. Увібравши захоплюючу та давню історію, від раннього мусульманського впливу на острові Занзібар до колоніалізму вісімнадцятого століття, це стане прекрасним місцем для ознайомлення. Цікавим є факт, що в Танзанії багато красивих церков і мечетей, оскільки мультикультурна країна має третину населення християнської і одну третину мусульманської віри.

Перший католицький собор на території всієї Східної Африки був побудований в 1887 р., на місці колишнього ринку, на якому продавали рабів. Тут поєднується елементи готики і арабської культури. Римо-католицький кафедральний собор Св.Йосифа – одна з найважливіших історичних споруд у Стоун- Таун, а також одне з найбільш відвідуваних місць. Храм регулярно використовується місцевою католицькою громадою.

Танзанія – країна сафарі. Тут ви можете побачити п’ять найбільших тварин Африки: буйвола, лева, носорога, слона, леопарда.

Різноманітний відпочинок гарантовано, від активного та пізнавального до лінивого на пляжах Занзібару з білосніжним дрібним піском.  Будьте готові до щирих вітань з боку населення. Тут легко можна познайомитися з місцевим колоритом, зайшовши у будь-яке найближче село. Основним стилем національного одягу танзанійців є різнокольорові хустки, тож такий оригінальний сувенір для рідних та друзів буде приємним жестом та спогадом.

Дивовижним явищем морського багатства Занзібару є припливи та відпливи. Очевидці стверджують, що кожних 6 годин міняється стан океану: там, де було море, може зробитися пустеля і навпаки!

Якщо ви звикли шукати ресторан чи кафе з оригінальною назвою, то тут різноманітні вивіски чи рекламні хитрощі маркетингу не діють. У Занзібарі усі ресторанчики радо приймуть будь-кого, просто заходьте і смакуйте місцевою кухнею з особливим місцевим привітанням – «Акуна матата»!

Бути на Занзібарі й не скуштувати лобстера — велика втрата! Ціни на делікатеси дуже помірні: велика тарілка з лобстерами, восьминогами, креветками та рибою в ресторанах коштує від 25$. Порції є дуже великими, тому можна розділити на 2-3 людини. Обіди з морепродуктами часто входять у вартість різних турів.

Крім туризму, економіка острова залежить також від вирощування спецій. Ще одна назва «Острів спецій» принесла Занзібару нову славу. Колись спеції були привезені сюди індусами та арабами. Зараз на острові вирощують багато рослин, зокрема гвоздику, мускатний горіх, корицю, чорний перець, якими приправляють рис, рибу, морепродукти, м’ясо, соуси та підливи, а також випічку та напої. Їжа тут — це гастровибух!

Чому Занзібар? З перської мови означає «чорний берег» або «земля чорних людей». Саме цей острів був занесений у Книгу Рекордів Гінесса, як країна, у якій відбувалася найкоротша війна у всьому світі (тривала трішки більше 30 хв).

Якщо ви захоплюєтеся дайвінгом чи снорклінгом, тоді найкращим місцем у світі визнано саме Занзібар. Також тут зосереджено безліч красивих коралових рифів з багатою флорою і фауною.

На сьогодні Занзібар на правах автономії входить до складу Танзанії.

Читайте також

Квітень 28, 2022 

Паломництво до Меджугор’є за наших воїнів, біженців, переселенців та за нашу перемогу над ворогом! 

Христос Воскрес! Дорогі наші паломники, вітаємо вас з Великодніми святами. Звертаємо вашу увагу на те, що ми частково відновлюємо нашу…

Лютий 25, 2022 

Важлива інформація!

Дорогі наші паломники та друзі!  Молимось за мир в Україні🙏 У зв’язку з військовими діями в нашій країні, які спричинені…

Серпень 10, 2021 

Меджугор’є – там, де панує мир!

  «Дорогі діти, через молитву ви кожного дня все більше наближуєтесь до Бога.»   У невеликому містечку Меджугор’є, що в…

Липень 22, 2021 

Незабутня Греція: підсумок поїздки

У спекотну пору року так і кортить зануритися у прохолоду моря та засмакувати сонцем на пляжі. Запропонувати таку райську перспективу…

Червень 17, 2021 

Вперше у Албанії з Рафаїлом

Перед нами відкривається маленька країна на Балканах, або «Нова Хорватія». Саме так відгукуються про Албанію її рідною мовою – Shqipëri….