Вже понад півсторіччя відбуваються зустрічі Taizé, де молодь має можливість спільно в тиші, в піснях чи в молитві зблизитись з Господом, а на тематичних семінарах, що проводять брати спільноти, роздумати над Словом Божим. З роками число відвідувачів Тезе продовжує зростати, сюди прибуває все більше молодих людей з усіх континентів. Запрошуємо і Тебе! А як спакувати свою валізу, чи рюкзак – читайте далі!

Що взяти в Тезе остаточний

 

 1. Перш за все, візьміть те, у що пакуватимеш речі. Для такої подорожі підійде і великий туристичний рюкзак, або ж валіза. Обирати вже Вам.
 2.  Тезе – невеличке селище у Франції. Тож, щоб потрапити туди, потрібен закордонний паспорт. ОБОВ’ЯЗКОВОЮ наявність шенген візи, або ж паспорт мусить бути біометричним. Якщо у вас ще його немає, Ви ще можете встигнути виготовити терміновий. Він обійдеться трішки дорожче, але різниця не така суттєва.
 3. Ще один важливий пункт – гроші. Оскільки вартість поїздки Ви оплачуєте в Україні, то закордон потрібно буде взяти гроші лише на Ваші особисті витрати. Найкраще зазделегідь дізнатися в яких країнах Ви будете і яка там валюта, щоб обміняти гривні ще вдома.
 4. Спальник! Ця річ просто життєво необхідна в Тезе! Проживання в Тезе передбачає ночівлю в невеличких будиночках з двоповерховими ліжками у невеличких будиночках.
 5. Для зручності також варто взяти каремат. Він Вам пригодиться під час спільних зустрічей, молитв та зібрань.
 6. Для молитви візьміть з собою молитовник та вервичку. Їх Ви також бутете використовувати і в дорозі.
 7. Варто прихопити із собою мінімальний набір медикаментів та ліки, які Вам можуть стати в нагоді.
 8. Зручне взуття! Якщо Ви будете їхати разом з нами, то дорогою до Тезе ми відвідаємо Аласіо, Будапешт, Венеція, Ліон, Монако, парк розваг “Гардаленд” та Хайдусобосло. Нічогенький список, еге-ж? Тому, напевно, не варто пояснювати для чого Вам зручне взуття.
 9. Фотоапарат. Ну звісно-ж! Ви будете в стількох цікавенних місцях! А скільки нових людей Ви зустрінете! Тож виділіть місце у Вашому рюкзаку і для фотокамери!
 10. Не забудьте взяти засоби особистої гігієни. 
 11. Капелюх теж важливий атрибут усіх подорожей, особливо влітку!
 12. Паломництво у нас автобусне, тож для більшої зручності бажано взяти дорожню подушку.

А ще обов’язково візьміть із собою хороший настрій та готовність до нових знайомств! Зустрінемось в Тезе!

П.С. Зареєструватись можете тут: Програма 1 та Програма 2

Читайте також

Грудень 20, 2018 

Євхаристійне чудо в Амстердамі, або Амстердам якого ви не знали

            Місто Амстердам (Amsterdam) має багату багатовікову історію. Не дивно, що з глибини століть до…

Грудень 6, 2018 

Я дуже щасливий з того, що зробив для своєї Церкви, – отець Севастіян Дмитрух

Будівельник, реставратор, письменник, мистецтвознавець, збирач творів сакрального мистецтва, лижник-аматор – все це про одну особу – отця Севастіяна Дмитруха, який…

Листопад 28, 2018 

10 НАСТАНОВ ВЛАДИКИ ВЕНЕДИКТА НА РІЗДВЯНИЙ ПІСТ

“Піст – це насамперед духовне приготування”. Так вважає Владика Венедикт – Єпископ єпархії Святого Миколая УГКЦ з осідком у Чикаго (США)….

Листопад 22, 2018 

ЧУДО! У руках Блаженнішого Святослава кров святого Януарія розрідла. Відоме «Неаполітанське чудо» повторилося

У неділю, 18 листопада, українська спільнота в Італії вшанувала 85-ті роковини Голодомору. З цієї нагоди кардинал Кришенціо Сепе, Архиєпископ Неаполя,…

Листопад 13, 2018 

«Найдовша проща людини — від голови до серця…»

Кожна людина хоча б раз у житті має приїхати помолитися на Святу Землю, — та не завжди наші бажання і прагнення збігаються з фінансовими можливостями. Чим відрізняється…

Жовтень 2, 2018 

Паломництво в подарунок або коли мрії здійснюються

Щодня відбуваються якісь розіграші, ними нікого не здивуєш. Але коли переможець отримує безкоштовну поїздку на Святу Землю, то думаєш собі,…