Вже понад півсторіччя відбуваються зустрічі Taizé, де молодь має можливість спільно в тиші, в піснях чи в молитві зблизитись з Господом, а на тематичних семінарах, що проводять брати спільноти, роздумати над Словом Божим. З роками число відвідувачів Тезе продовжує зростати, сюди прибуває все більше молодих людей з усіх континентів. Запрошуємо і Тебе! А як спакувати свою валізу, чи рюкзак – читайте далі!

Що взяти в Тезе остаточний

 

 1. Перш за все, візьміть те, у що пакуватимеш речі. Для такої подорожі підійде і великий туристичний рюкзак, або ж валіза. Обирати вже Вам.
 2.  Тезе – невеличке селище у Франції. Тож, щоб потрапити туди, потрібен закордонний паспорт. ОБОВ’ЯЗКОВОЮ наявність шенген візи, або ж паспорт мусить бути біометричним. Якщо у вас ще його немає, Ви ще можете встигнути виготовити терміновий. Він обійдеться трішки дорожче, але різниця не така суттєва.
 3. Ще один важливий пункт – гроші. Оскільки вартість поїздки Ви оплачуєте в Україні, то закордон потрібно буде взяти гроші лише на Ваші особисті витрати. Найкраще зазделегідь дізнатися в яких країнах Ви будете і яка там валюта, щоб обміняти гривні ще вдома.
 4. Спальник! Ця річ просто життєво необхідна в Тезе! Проживання в Тезе передбачає ночівлю в невеличких будиночках з двоповерховими ліжками у невеличких будиночках.
 5. Для зручності також варто взяти каремат. Він Вам пригодиться під час спільних зустрічей, молитв та зібрань.
 6. Для молитви візьміть з собою молитовник та вервичку. Їх Ви також бутете використовувати і в дорозі.
 7. Варто прихопити із собою мінімальний набір медикаментів та ліки, які Вам можуть стати в нагоді.
 8. Зручне взуття! Якщо Ви будете їхати разом з нами, то дорогою до Тезе ми відвідаємо Аласіо, Будапешт, Венеція, Ліон, Монако, парк розваг “Гардаленд” та Хайдусобосло. Нічогенький список, еге-ж? Тому, напевно, не варто пояснювати для чого Вам зручне взуття.
 9. Фотоапарат. Ну звісно-ж! Ви будете в стількох цікавенних місцях! А скільки нових людей Ви зустрінете! Тож виділіть місце у Вашому рюкзаку і для фотокамери!
 10. Не забудьте взяти засоби особистої гігієни. 
 11. Капелюх теж важливий атрибут усіх подорожей, особливо влітку!
 12. Паломництво у нас автобусне, тож для більшої зручності бажано взяти дорожню подушку.

А ще обов’язково візьміть із собою хороший настрій та готовність до нових знайомств! Зустрінемось в Тезе!

П.С. Зареєструватись можете тут: Програма 1 та Програма 2

Читайте також

Листопад 13, 2018 

«Найдовша проща людини — від голови до серця…»

Кожна людина хоча б раз у житті має приїхати помолитися на Святу Землю, — та не завжди наші бажання і прагнення збігаються з фінансовими можливостями. Чим відрізняється…

Жовтень 2, 2018 

Паломництво в подарунок або коли мрії здійснюються

Щодня відбуваються якісь розіграші, ними нікого не здивуєш. Але коли переможець отримує безкоштовну поїздку на Святу Землю, то думаєш собі,…

Вересень 19, 2018 

У Львові відбудеться Міжрелігійна Зустріч про Єрусалим, Рим та Мекку як про Головні Місця Паломництв Авраамічних Релігій

У п’ятницю, 21 вересня 2018 року, у Львові, під час презентації Путівника Тараса Дзюбанського «Рим і Ватикан», говоритимуть про розуміння паломництва…

Вересень 13, 2018 

УВАГА, розіграш – “Комфортна подорож”

Подорожі – це завжди добре, а подорож із комфортом – ще краще! 😊🌍🚍 Тому ми вирішили розіграти суперзручні дорожні подушки…

Вересень 7, 2018 

Те незайве, що ми можемо зробити разом із Марією

Серпневу прощу «Фатіма, Лурд і Ля Салетт — місцями об’явлень Богородиці» організував паломницький Центр «Рафаїл», заснований з благословення Любомира Гузара….

Серпень 23, 2018 

Що взяти з собою до Святої Землі

Готуєтесь до паломництва до Святої Землі? Перш за все, вітаємо! Бо це паломництво, на яке варто чекати і ціле життя!…