Вже понад півсторіччя відбуваються зустрічі Taizé, де молодь має можливість спільно в тиші, в піснях чи в молитві зблизитись з Господом, а на тематичних семінарах, що проводять брати спільноти, роздумати над Словом Божим. З роками число відвідувачів Тезе продовжує зростати, сюди прибуває все більше молодих людей з усіх континентів. Запрошуємо і Тебе! А як спакувати свою валізу, чи рюкзак – читайте далі!

Що взяти в Тезе остаточний

 

 1. Перш за все, візьміть те, у що пакуватимеш речі. Для такої подорожі підійде і великий туристичний рюкзак, або ж валіза. Обирати вже Вам.
 2.  Тезе – невеличке селище у Франції. Тож, щоб потрапити туди, потрібен закордонний паспорт. ОБОВ’ЯЗКОВОЮ наявність шенген візи, або ж паспорт мусить бути біометричним. Якщо у вас ще його немає, Ви ще можете встигнути виготовити терміновий. Він обійдеться трішки дорожче, але різниця не така суттєва.
 3. Ще один важливий пункт – гроші. Оскільки вартість поїздки Ви оплачуєте в Україні, то закордон потрібно буде взяти гроші лише на Ваші особисті витрати. Найкраще зазделегідь дізнатися в яких країнах Ви будете і яка там валюта, щоб обміняти гривні ще вдома.
 4. Спальник! Ця річ просто життєво необхідна в Тезе! Проживання в Тезе передбачає ночівлю в невеличких будиночках з двоповерховими ліжками у невеличких будиночках.
 5. Для зручності також варто взяти каремат. Він Вам пригодиться під час спільних зустрічей, молитв та зібрань.
 6. Для молитви візьміть з собою молитовник та вервичку. Їх Ви також бутете використовувати і в дорозі.
 7. Варто прихопити із собою мінімальний набір медикаментів та ліки, які Вам можуть стати в нагоді.
 8. Зручне взуття! Якщо Ви будете їхати разом з нами, то дорогою до Тезе ми відвідаємо Аласіо, Будапешт, Венеція, Ліон, Монако, парк розваг “Гардаленд” та Хайдусобосло. Нічогенький список, еге-ж? Тому, напевно, не варто пояснювати для чого Вам зручне взуття.
 9. Фотоапарат. Ну звісно-ж! Ви будете в стількох цікавенних місцях! А скільки нових людей Ви зустрінете! Тож виділіть місце у Вашому рюкзаку і для фотокамери!
 10. Не забудьте взяти засоби особистої гігієни. 
 11. Капелюх теж важливий атрибут усіх подорожей, особливо влітку!
 12. Паломництво у нас автобусне, тож для більшої зручності бажано взяти дорожню подушку.

А ще обов’язково візьміть із собою хороший настрій та готовність до нових знайомств! Зустрінемось в Тезе!

П.С. Зареєструватись можете тут: Програма 1 та Програма 2

Читайте також

Квітень 18, 2019 

Пізнати себе. Як підготуватись до паломництва

Аби мандрівка принесла радість, потрібно подбати як про духовні, так і про практичні речі. Люди, які брали участь у паломництвах,…

Квітень 9, 2019 

Зі Львова в Ізраїль. Як потрапити у місце зустрічі трьох релігій

Вже у травні паломницький центр «Рафаїл» відправиться у мандрівку Святою Землею. Але це буде нестандартна програма. Цього разу паломникам пропонують,…

Березень 21, 2019 

Святі сходи без дерев’яної обшивки вперше за 300 років можна буде побачити цього квітня

Уперше за 300 років можна буде побачити Святі сходи без дерев’яної обшивки. Цю унікальну реліквію привезла до Рима свята Єлена….

Березень 11, 2019 

Послання Папи Франциска на Великий Піст 2019

У вівторок, 26 лютого 2019 р., у Ватикані представлено Послання Святішого Отця на Великий Піст «Бо створіння очікує нетерпляче виявлення…

Лютий 27, 2019 

Папа Бенедикт XVI: «Я щоденно молюся за Україну»

Учора, 26 лютого 2019 року, у Ватикані папа-емерит Бенедикт XVI прийняв у своєму помешканні монастиря Mater Ecclesiae Блаженнішого Святослава Шевчука….

Лютий 20, 2019 

Устами Жасінти говорить істина

Читаючи біографії дітей, яким 100 років тому об’явилася Діва Марія в Фатімі, мимоволі дивуєшся їх простоті, мудрості, жертовності та доброті….